Brattvåg

Sparebanken Møre, Brattvåggata 67, 6270 Brattvåg

For øyeblikket er vårt kontor kun åpent for forhåndsavtalte møter. Møtebestillinger kan gjøres på kort varsel. Vi håper å være tilbake til ordinære åpningstider så snart smittesituasjonen tillater det.

Personmarked

Norun Sønderland Nustad
Norun Sønderland Nustad
Banksjef
Tlf: 95092933 norun.nustad@sbm.no
Rune Fjørtoft
Rune Fjørtoft
Seniorrådgiver
Tlf: 99591578 rune.fjortoft@sbm.no
Beate Tomren
Beate Tomren
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90976806 beate.tomren@sbm.no
Evy Vågan
Evy Vågan
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 46836056 evy.vaagan@sbm.no
Jannicke Holmeset
Jannicke Holmeset
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 94132272 jannicke.holmeset@sbm.no
Jørgen Ove Havnsund
Jørgen Ove Havnsund
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90078435 jorgen.ove.havnsund@sbm.no
Kristina Tharaldsen
Kristina Tharaldsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99542116 Kristina.Tharaldsen@sbm.no
Lena Farstad
Lena Farstad
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90922593 lena.farstad@sbm.no
Olga Borgen
Olga Borgen
Finansiell rådgiver
Tlf: 99225688 olga.borgen@sbm.no
Ragnhild Harnes
Ragnhild Harnes
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91893070 ragnhild.harnes@sbm.no
Sondre Landsverk
Sondre Landsverk
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90999691 Sondre.Landsverk@sbm.no
Turi Ulvestad Davik
Turi Ulvestad Davik
Finansiell rådgiver
Tlf: 40221164 turi.davik@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Espen Skarbø
Espen Skarbø
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 416 16 979 espen.skarbo@moremegling.no