Kristiansund

Sparebanken Møre, Storgata 9, 6509 Kristiansund

For øyeblikket er vårt kontor kun åpent for forhåndsavtalte møter. Møtebestillinger kan gjøres på kort varsel. Vi håper å være tilbake til ordinære åpningstider så snart smittesituasjonen tillater det.

Personmarked

Tore Vevang
Tore Vevang
Banksjef
Tlf: 97195695 Tore.Vevang@sbm.no
Anders Johnsen Aasprong
Anders Johnsen Aasprong
Finansiell rådgiver
Tlf: 45204477 Anders.Aasprong@sbm.no
Håkon Løvik
Håkon Løvik
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90589181 Hakon.Lovik@sbm.no
Michael Valde
Michael Valde
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90054640 michael.valde@sbm.no
Øystein Maridal
Øystein Maridal
Finansiell rådgiver
Tlf: 45416750 Oystein.Maridal@sbm.no
Tove Smenes
Tove Smenes
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 94783470 tove.smenes@sbm.no

Bedriftsmarked

Kolbjørn Heggdal
Kolbjørn Heggdal
Banksjef
Tlf: 91589768 kolbjorn.heggdal@sbm.no
Marius Neergaard
Marius Neergaard
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92836863 Marius.Neergaard@sbm.no
Marianne Wirum Granum
Marianne Wirum Granum
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 91522652 marianne.granum@sbm.no